ARS Granit
ul. Cedro Mazur 2
25-252 Kielce
(41) 302 23 10
biuro@arsgranit.pl

Napisz do nas!

Szukaj w serwisie:

Blaty granitowe - już od 270 zł/mb


Blaty granitowe, blaty kamienne Blaty granitowe, blaty kamienne   Blaty granitowe, blaty kamienne Blaty granitowe, blaty kamienne Blaty granitowe, blaty kamienne
granit marmur konglomerat
Blaty granitowe, blaty kamienne Blaty granitowe, blaty kamienne Blaty granitowe, blaty kamienne
piaskowiec łupek trawertyn

Blaty granitowe, blaty kamienne

 

Blaty granitowe, blaty kamienne

 

 

Blaty granitowe, blaty kamienne

       
     

 

Kuchnia - bez wątpienia jest to najważniejsza część mieszkania. Tutaj spędzamy najwięcej czasu, wykonujemy najwięcej codziennych obowiązków domowych. Z tego względu ważne jest, aby zadbać o wszystkie szczegóły. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, by wszystkie materiały użyte na blat lub podłogę były najwyższej jakości i trwałości.

Blat Kuchenny - większość projektantów i architektów wnętrz uważa go za najważniejszą część kuchni. Odpowiednio dopasowany swoim kształtem do kształtu kuchni, a przy tym wykonany z odpowiedniego materiału pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Z czego najlepiej wykonać blat kuchenny - tutaj zdecydowanie dominuje granit. To właśnie z granitu najczęściej wykonuje się blaty kuchenne. Granitowe blaty kuchenne są trwałe i nawet po wielu latach użytkowania nie tracą swoich walorów estetycznych. Granit w kuchni jest bardzo praktyczny i łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki odpowiedniej impregnacji nie będzie wchłaniał oleju i innych substancji, a jego czyszczenie będzie wymagało jedynie miękkiej szmatki i wody.

Dzięki tym zaletom granit jest szeroko wykorzystywany na zapleczu restauracyjnym przez szefów kuchni. Na blacie z kamienia można bez obaw stawiać gorące naczynia, kroić i np. rozbijać kotlety nie martwiąc się o pęknięcie lub zarysowanie. Aby zabezpieczyć blat przed wchłanianiem różnych substancji np. oleju, soku warto blat zaimpregnować. Nie jest to skomplikowana czynność - wykonuje się ją nie częściej niż 2 razy w roku.

Dzięki odpowiednim metodom obróbki kamienia, możliwe są 2 sposoby umocowania zlewu w blacie:

  • na wierzchu blatu granitowego;
  • podkleic od spodu blatu.

 

Jeżeli zainteresowały Cię te informacje i chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat naszych blatów kuchennych, zapraszamy do kontaktu. Przejdź do strony kontaktu
i odwiedź nas osobiście, lub użyj
formularza kontaktowego.

 

Z tego samego materiału co blat kuchenny można w kuchni wykonać inne elementy jak np.:

 


powr�t

Polecamy

Blaty granitowe, blaty kamienne Płytki granitowe już od 69zł

Płytki granitowe od 69zł/m2, największy wybór płytek kamiennych.

czytaj dalej
© Copyrights 2022 by ARS Granit - All rights reserved! | System: DreamCMS